Eskişehir Çilingir Anahtarcı Kimdir

Eskişehir Çilingir

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamız babadan oğul’a geçen bir işletme olup yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir de Eskişehir halkına anahtar ve kilit hizmetleri kapı açma çilingir servisi olarak hizmet vermektedir.

Anahtar kapıyı açmadığında yada anahtarların hepsini kaybettiğinizde firmamızı arayarak kapınızın açılması ve arızalı olan anahtar ve kilit sisteminin değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Vereceğiniz adrese mobil servis araçlarımız ve motorlu çilingirlerimiz aracılığı ile en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan hizmetler usta çilingirlerimiz tarafından sizlere sağlanır.

eskisehircilingir
eskisehircilingir

Eskişehir çilingir anahtarcı servisimize ne zaman ihtiyacınız olacak belli olmadığından telefonlarımızı rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz. Anahtar ve kilit işlerinizde aşağıdaki firma telefonlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Anahtarcı Telefonları

05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Eskişehir Çilingir
Eskişehir Çilingir

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

“Eskişehir Çilingir Anahtarcı Kimdir” için 6 yorum

  1. Aracımın anahtarı kapı kilidinde kırıldı aldı. Biz uğraşarak bu anahtarın kırık parçasını zorda olsa çıkarttık. Kırık parça ile anahtarı birleştirerek yenisini yapma şanısınız var mı?

    1. Kırılmış olan oto anahtarlarını yaparken %100 olur garantisini veremiyorum ama siz yine de getirin biz ne gerekiyorsa yaparız. Yeni anahtar için gereken işlem neyse uygulanır. Bazı araç anahtarları çipli yani immobilizerli olduğu için bunlarda olay değişiyor fakat biz bu çipli immobilizer anahtarların da yedeğini yapabiliyoruz. Anahtarınız ile iş yerimize bekleriz.

  2. Çelik kapı için yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Anahtarları aldığımızda bize bir de emniyet kartı vermişlerdi üzerinde seri numarası olan. Bu anahtarları da yapabiliyormusunuz.

    1. Çelik kapıların yedek anahtarlarını anahtar kopyalama makinelerimiz ile kopyalayabiliyoruz. Elinizdeki yedek istediğiniz anahtar modeli ile iş yerimize gelmeniz yeterlidir. Genelde Kale marka anahtar göbeklerinde emniyet kartı veriliyor. Bu kartın gelmesine gerek kalmadan yedek anahtarınızı kısa sürede yaparak teslim ederiz.

  3. Garaj girişindeki demir kapının içinde anahtar kırıldı. Kırık anahtarı çıkartabilirmisiniz yoksa kilidin göbeğini mi değiştirmemiz gerekir. Göbek değişecekse bize toplamda 7 anahtar yapılması gerekecek. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Birde fiyat bilgisi yazarsanız iyi olur.

    1. Mert bey demir kapı içinde kırılan anahtar için kilit yada kapı göbeği değişmesine gerek kalmaz. Kırık anahtar en kötü ihtimalle kapı göbeği sökülerek veya göbek şifresi dağıtılarak da çıkartılabilir. Sonradan yedek bir anahtarı varsa bu anahtar ile kilidi kullanabilirsiniz. Yapılacak olan işlem için tarafınıza fiyat ve bilgilendirme maili gönderdim inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir